Prowadzenie strony firmowej i reklamy na platformie Facebook

Potęga Social Media

Media społecznościowe to potężna przestrzeń marketingowa. Oczywiście zdają sobie z tego sprawę nie tylko właściciele firm, ale również użytkownicy. Także sami administratorzy Facebooka w dalszym ciągu pracują nad rozwojem narzędzi, które pozwolą przedsiębiorcą na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów. Jednak, jak to zrobić? Panel menadżera na Facebooku jest obecnie bardzo rozbudowany. Jeszcze jakiś czas temu wystarczyła podstawowa wiedza, jeśli chodzi o zarządzanie postami i ich promocją. Obecnie jednak to duża liczba wykresów i statystyk, które są pomocne, jeśli wiedzieć, jak je wykorzystać.

Profesjonalna obsługa kampanii marketingowych na FB

Obecne działania marketingowe, które dotyczą promocji strony, produktu lub firmy mają do dyspozycji kilka form przekazu. Do podstawowych należą oczywiście teksty oraz fotografie. Można jednak dodawać także krótkie filmiki, a nawet relacje. To wszystko, w połączeniu z możliwością płatnej promocji poszczególnych treści pozwala na stworzenie kampanii reklamowej, która zapewni Twojej firmie sukces. Jednak proces ten wymaga odpowiedniej wiedzy, jak również fachowego podejścia. Dlatego pomożemy Ci w realizacji celów biznesowych. Dzięki naszemu doświadczeniu, jak też znajomości marketingu internetowego, także sektora social media, realizujemy skuteczne kampanie. 

Odpowiedni wybór grupy odbiorców

Jednym z podstawowych działań, jeśli chodzi o stworzenie skutecznej kampanii marketingowej, jest wybór grupy odbiorców. To właśnie stworzenie odpowiedniego profilu, czy określenie charakterystyki dla odbiorców, do których reklama powinna dotrzeć, decyduje o jej skuteczności. Dla przykładu, jeśli świadczysz swoje usługi stacjonarnie, w konkretnym mieście, bez sensu jest promocja treści dla osób, które mieszkają na innym terenie. Nawet, jeśli ruch na fan page’u wzrośnie, nie będzie mieć to bezpośredniego przełożenia na większą liczbę potencjalnych klientów. Na podstawie rodzaju usług, czy produktów opracujemy optymalny profil osób, do których skierowana jest reklama.

Jednocześnie, dzięki dostępowi do panelu menadżera na profilu strony, analizować będziemy otrzymane z Facebooka dane, dzięki którym określimy, które elementy wymagają poprawy i dostosujemy swoje działania w ten sposób, by zwiększyć skuteczność kampanii. 

Marketing internetowy jako główna forma reklamy

Obecnie marketing reklamowy jest głównym sposobem na promocję marek i produktów. Promocja poszczególnych firm za pośrednictwem Internetu jest praktykowana zarówno przez ogromne koncerny, jak również jednoosobowe działalności. Wszystko dlatego, iż nawet niewielkim kosztem, można rozpocząć promocję swojej firmy. Ważne, aby opracować odpowiedni plan. Interesuje Cię, jakie wyniki może osiągnąć Twoja strona poprzez wykorzystanie płatnej promocji? Planujesz rozwój swojej działalności, ale nie posiadasz jeszcze profilu na Facebook lub nie wiesz, w jaki sposób go prowadzić? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w tworzeniu skutecznej kampanii internetowej na portalach społecznościowych.

Chcesz poprawić swoją widoczność ma platformie Facebook? Porozmawiajmy!

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu