Usługi SEO - zadbaj o pozycję swojej strony

Brak optymalizacji – brak ruchu na stronie

Nawet najładniejsza, najszybsza i najbardziej nowoczesna strona internetowa bez odpowiedniej optymalizacji będzie nie do znalezienie przez użytkownika w wyszukiwarce Google, a co za tym idzie nikt na nią nigdy nie trafi. Strona internetowa bez optymalizacji będzie służyła tylko i wyłącznie jako wizytówka firmy, której adres będziecie mogli Państwo podać na spotkaniu. Nie przysporzy to Państwu nowych klientów.

W jaki sposób można odbywa się pozycjonowanie stron internetowych? Pierwszym krokiem, który należy zrobić, jest zastanowienie się, jakich treści szukają Państwa potencjalni klienci. Następnie należy zadbać o to, żeby odpowiedzi na pytania potencjalnych klientów, znalazły się na Państwa stronie. Przykładowo, jeżeli konkretna podstrona zostanie poświęcona opisowi Państwa usług, a następnie zoptymalizowana w sposób, który będzie odpowiedzią na zapytania użytkowników wyszukiwarki, to zostanie ona umieszczona wysoko w wynikach. Tytuł takiego miejsca, jego opis, adres URL to tylko nieliczne elementy, które przystosujemy tak, aby na Państwa stronę zaczęli trafiać nowi klienci, którzy Państwa ofertę wyszukają poprzez wyszukiwarkę Google.

Czy zadbałeś o pozycję swojej strony?

To pod jakie słowa kluczowe będziemy optymalizować ww. “miejsca” będzie połączeniem naszych obserwacji i badań poprzez specjalistyczne narzędzia oraz Państwa sugestii nabytych poprzez wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem. To co mówią klienci i jak nazywają produkty czy usługi (często potocznie) będzie dla nas bazą do dalszych poszukiwań jak i późniejszej optymalizacji, którą z przyjemnością dla Państwa zrealizujemy. Pozycjonowanie strony www wymaga doświadczenia oraz znajomości zasad algorytmów, którymi kieruje się wyszukiwarka. Jeżeli na stronie nie będzie wartościowych treści, jej struktura nie będzie odpowiednia, a ponadto, zabraknie słów kluczowych, których używają Państwa potencjalni klienci, to witryna nie będzie się wyświetlać wysoko w wynikach wyszukiwania.

W jaki sposób wygląda pozycjonowanie witryny internetowej?

Pozycjonowanie SEO (ang. search engine optimization) pozwala na zwiększenie widoczności strony i zapewnienie sobie wartościowego, bezpłatnego ruchu. Jeżeli powierzą nam Państwo optymalizację swojej witryny, zadbamy o to, żeby była ona zgodna z wymaganiami algorytmów, z których korzysta wyszukiwarka Google. Pozycjonowanie Google to przede wszystkim dbanie o obecność dobrze dobranych słów kluczowych, strukturę oraz umieszczanie na stronie elementów, takich jak nagłówki i meta opisy. Zoptymalizowanych pod algorytmy. Warto mieć świadomość, że witryna zgodna z zasadami SEO, musi być jednocześnie przyjazna odbiorcom. Dla uzyskania najlepszych wyników, konieczne jest połączenie zasad pozycjonowania z dbaniem o wysokiej jakości UX, czyli tzw. user experience. Jeżeli zaniedbamy tą drugą część, klienci trafią na Państwa stronę, ale prawdopodobnie nie dołączą do grona stałych odbiorców. Nasza firma zadba o to, żeby Państwa witryna została zoptymalizowana w sposób kompleksowy.

Potrzebujesz pomocy w tematach SEO? Odezwij się do nas. Pomożemy!

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu